fbpx

Блог Наталі Сіліної

Засновані на науково перевірених даних матеріали про здоровʼя жінки від віку менархе до менопаузи, про вагітність, пологи, материнство, здоровʼя коханого чоловіка й сексуальну освіту для підлітків.

Нетримання сечі, краплі після сечовипускання вже після туалету, еректильна дисфункція – такі проблеми допомагають вирішити вправи Кегеля для чоловіків. Так, вони корисні не лише для жінок, тож читайте, виконуйте та будьте здорові.

Старіння – це комплекс змін у нашому організмі, і це не лише про зморшки. Втім, саме вони найбільше засмучують, і тут медицина, косметологія та фармакологія змагаються, пропонуючи різноманітні варіанти омолодження шкіри. Як обрати ефективний та безпечний – у новому матеріалі.

Ти довго трималася та була сильною, але якоїсь миті зрозуміла, що життя остаточно втратило сенс. Причини можуть бути різними, проте якщо ти почуваєшся, наче під ногами не маєш землі – саме час подбати про себе.

Вагітність – чудовий період в житті жінки. 
Але він може супроводжуватись загрозливими станами для життя та здоров’я, як матері, так і дитини.
 Тому кожній з нас важливо їх знати та вміти розпізнавати для того, аби вчасно звернутись за медичною допомогою.


Гормони керують усіма процесами в тілі, деякі – виробляють лише жіночі органи. Наше репродуктивне здоровʼя цілком залежить від них! Ось чому потрібен ендокринолог – спеціаліст з ендокринної системи Жінки. У новому матеріалі – про твої статеві гормони.

Менструація – один з найважливіших процесів у жіночому організмі. Це наче годинник, з яким можна звіритися й пересвідчитися, що все в нормі, або навпаки, одразу побачити проблему.

Регулярні обстеження – запорука здоровʼя Жінки й профілактики небезпечних захворювань. Та екстремальні умови змушують нас не звертати увагу на симптоми, які не надто турбують. Нижче ознаки, які вказують, що тобі точно треба звернутися до гінеколога.

Багато пар раптово розділила війна: жінки переместилися всередині України чи очікують на перемогу за кордоном, або хоч і вдома, але чоловік захищає країну в ЗСУ чи ТРО, або очікує на мобілізацію. Для тих, хто планує вагітність – наш новий матеріал.