fbpx

Блог Наталі Сіліної

Засновані на науково перевірених даних матеріали про здоровʼя жінки від віку менархе до менопаузи, про вагітність, пологи, материнство, здоровʼя коханого чоловіка й сексуальну освіту для підлітків.

Чи втрачають діти, народжені шляхом цісарського розтину, необхідні мікроби? Нові дані свідчать, що відповідь може бути "ні".

Підтримувати внутрішні органи, контролювати сечовипускання та випорожнення, забезпечувати якісний секс – все це про мʼязи тазового дна.

Щорічно, хоч і в різні дати, у світі проводять заходи, аби сприяти обізнаності про ендометріоз серед жінок.

Імунна система вагітних жінок, які страждають на тривожність, біологічно відрізняється від імунної системи жінок без тривоги.

Гонорея – поширене захворювання, що передається статевим шляхом (ЗПСШ). І зараз лікувати її зовсім не так легко, як це було раніше.

Американські дослідники розробили перші у світі протизаплідні пігулки для чоловіків, що пройшли успішні випробування на мишах.

Рясні менструації – це коли місячні тривають понад тиждень. Це незручно, знижує якість життя, і попри поширеність – не є нормою.

Більшість заяв виробників про переваги дитячих сумішей для здоров'я та харчування не підкріплені перевіреними даними клінічних досліджень.