fbpx
Лікар гінеколог-ендокринолог

Наталя Сіліна

Дорога Жінка – понад 18 років я займаюся профілактикою та лікуванням захворювань ендокринної та репродуктивної сфер жінок від 0 до 100+. Активно впроваджую сучасні anti-aging методики у свою щоденну практику.

Щаслива Жінка – здорова та обізнана

Це мій особистий девіз. І він став девізом моєї Школи Жіночого здоровʼя.

Я практикуючий гінеколог-ендокринолог Наталія Костянтинівна Сіліна.

Жінка передусім – передові світові тренди для твого здоровʼя

За роки практики я зустрілася з понад 50 000 жінок-пацієнток, кожна зі своєю історією. Це й історії розчарування, історії втрат, які потім перетворювалися в історії перемог: народження дітей, позбавлення від хронічних болів, гормональних збоїв. Тому я можу упевнено заявити, що маю величезний і унікальний досвід у сфері жіночого здоров’я та сексуальної освіти. Для мене Жінка – це постійний стимул для розвитку та вдосконалення моїх наукових знань.

Щодня у своєму медичному центрі “Lior як гінеколог-ендокринолог у Києві я допомагаю жінкам на різних етапах їхнього життя стати здоровішими, а значить щасливішими. Кожен івент, організований “Dr.Silina Школа жіночого здоров’я“, висвітлює актуальну жіночу проблему та дає практичні рекомендації для її розвʼязання. Аби кожна Жінка – моя пацієнтка, учасниця семінарів, підписниця – отримала знання про найсучасніші досягнення у сфері жіночого здоровʼя, я регулярно відвідую міжнародні навчальні програми й постійно підвищую свою кваліфікацію.

Я навчаюся, аби кожна Жінка отримувала найліпші рекомендації

Що я люблю

А я люблю все, що наповнює наші життя новими сенсами:

Колоритні міста зі своїм характером та традиціями (Амстердам, Лондон, Київ, Рим, Барселона).

Рекомендую для обов’язкового відвідування з дітьми Tate Modern, Музей науки і Планетарій Барселони CosmoCaixa, Музей Ван Гога, Tel Aviv Museum of Art.