fbpx

Про нашу школу

Щаслива жінка здорова та обізнана. Це мій особистий девіз і девіз Школи жіночого здоровʼя доктора Сіліної. Жіночий організм – це симфонія гормонів, яку диригує головний мозок. Щобільше жінка знає про себе і своє тіло, тим вона здоровіша й впевненіша, а значить – щасливіша. Саме це і є метою Школи.

Науково доведено, що здоров’я жінки прямо пропорційно рівню її обізнаності про фізіологічні процеси в її організмі, вплив емоцій на гормональну систему, про вікові зміни, вагітність, лактацію, менопаузу та інші особливості кожного періоду – від дівчинки до дорослої жінки.

Для того, щоб підвищувати цю обізнаність я і заснувала Школу жіночого здоровʼя.

На своїх тренінгах та лекціях, у блозі, який є справжньою базою знань, у моїх авторських семінарах і курсах, на сторінках у Facebook та Instagram, на каналі в Youtube й Telegram я розвінчую міфи й надаю науково доведену інформацію доступно та відверто.

Цілі моїх освітніх заходів:

  • Формувати зв’язок між поколіннями Жінок: онукою та бабусею, мамою та донькою;
  • Надавати знання про психічні, фізичні, сексуальні та репродуктивні процеси, які відбуваються в організмі жінки та чоловіка в різні вікові періоди життя;
  • Формувати традицію дбати про своє тіло та дух;
  • Передавати знання та досвід від жінки до жінки;
  • Формувати відданість до превентивної медицини;
  • Інформувати про шляхи отримання безоплатних послуг в нашій державі.

Я хочу, щоб слово «Жінка» в нашій громаді перестало асоціюватися зі словом «тьотка». За роки практики я зустрілася з понад 45 000 жінок-пацієнток, кожна зі своєю історією. Це й історії розчарування, історії втрат, які потім перетворювалися в історії перемог: народження дітей, позбавлення від хронічних болів, гормональних збоїв. Тому я можу упевнено заявити, що маю величезний і унікальний досвід у сфері жіночого здоров’я та сексуальної освіти. Щодня у своєму медичному центрі “Lior” як гінеколог-ендокринолог у Києві я допомагаю жінкам на різних етапах їхнього життя стати здоровішими, а значить щасливішими. Кожен івент, організований «Dr.Silina Школа жіночого здоров’я», висвітлює актуальну жіночу проблему та дає практичні рекомендації для її вирішення. Щоби забезпечити моїх пацієнток та учасниць семінарів найсвіжішими досягненнями у сфері жіночого здоровʼя я регулярно відвідую найактуальніші міжнародні навчальні програми й постійно підвищую свою кваліфікацію.

Я вірю, що щаслива жінка здорова і обізнана, тому ласкаво просимо в мою Школу Жіночого Здоровʼя! Долучайтеся до нашої спільноти, яка налічує вже 100 тисяч людей!