fbpx

Топ фактів про щоденну гігієну

Дискомфорт в інтимній зоні має декілька причин, проте гігєна відіграє одну з перших ролей. Як правильно доглядати за своїм другим "обличчям" і чого в жодному разі робити не можна – читайте нижче.

Факт 1.
Рідке мило на відміну від кускового більш гігієнічно по суті. Якщо ви живете сама та сушите мильце після використання, і кладете його в суху провітрювану коробочку, звичайно, тоді на здоров’я.

Факт 2.
Тіло не потребує щоденного намилювання, крім наступних його частин:

  • рук – «чисті руки» профілактика передачі багатьох інфекцій;
  • попи після акту дефекації;
  • обличчя (про особливості його миття прекрасно розписано у дівчаток з Cream Dream beauty kitchen);
  • інтимної зони (2 рази на день або водою або спеціальним засобом для інтимної гігієни, наприклад пінкою від Dr. Silina).

Факт 3.
Як показують #drsilina_будні_гінеколога у жінок будь-якого віку питання з хронічним дискомфортом в інтимній зоні вирішується найчастіше за допомогою ліквідації трусів-стрінгів і підбору якісного засобу для інтимної гігієни.

Факт 4.
Вологі серветки не замінюють водних процедур, навіть найніжніші із серії “newborn”.

Факт 5.
На відео знято формат найгігієнічнішого унітазу! Тому, якщо у вашій школі чи дитячому садочку залишився такий, радійте! Це дуже крута профілактика дерматитів (гнійників) попи! Наприклад, в Британії, дана проблема, як і резистентна гонорея дуже популярні! Не можна садити свою голеньку попу на суспільну поверхню.

Важлива проточна вода та після ванни важливо обполоснути тіло й інтимну зону проточною водою. Дівчаткам щоб уникнути подразнення слизової вульви не рекомендується приймати ванну з піною, краще просто чиста вода.

Факт 6.
Дівчаткам до 18 років рекомендовано використання aluminum salt free Deo, тобто дезодоранти без солей алюмінію.

Факт 7.
Інтимна зачіска фізіологічно – це вкритий волосяним покровом лобок, великі статеві губи, і так наявність волосся навколо анального отвору не є проявом порушення жіночого здоров’я, але ми любимо, щоб гарненько…

Отже, шугарінг, воскова та лазерна епіляція безпечні за умови використання якісних матеріалів і апарату в руках майстра професіонала! І вимагають пост догляду протягом тижня засобами з пантенолом.

Про гігієну перед інтимними стосунками та після читайте тут.

Діліться корисною та достовірною інформацією з іншими жінками, що б допомогти більшій кількості жінок бути здоровими та щасливими.

Всім ❤

З любов’ю, Ваша Наталя Сіліна,
гінеколог-ендокринолог,
експерт UNICEF та UNFPA з питань сексуальної освіти


Щаслива_жінка_здорова_та_обізнана!

Зміст

  • Раджу прочитати
  • Мій екаунт