fbpx

Все про тебе 35+

Все про здоровʼя та якісне життя жінки 35+: зміни, гормони, харчування, сексуальне життя та вагітність, психологічні зміни та доказовий anti-age.

Щастя не має віку, втім кожне десятиріччя твого життя має свої особливості. Обізнаність про них дозволяє жити здорово та якісно незалежно від року народження. З мого курсу “Все про тебе 35+” ти дізнаєшся про те, що відбувається з твоїм тілом, як зберігати його здоровим та бути активною в будь-якому віці.

Лекція 1. Науково-популярно про гормональне здоров’я Жінки

Лекторка: Наталя Сіліна, кандидатка медичних наук, гінеколог-ендокринолог, учасниця міжнародного товариства гінекологів-ендокринологів та європейського суспільства репродуктологів та ембріологів, засновниця освітнього проєкту «Dr. Silina Школа жіночого здоров’я».

Необхідна для кожної Жінки інформація про хороші та погані естрогени, про “гормони молодості” мелатонін, інсулін, ДГЕАС. Практичні рекомендації про те, як сучасна жителька мегаполісу може впливати на свою якість життя. Система anti-aging – правда та маніпуляції маркетологів.

Хореографічна постановка «Свідоме (Без)» від театру сучасної хореографії «n`Era Dance Company». 20 хвилин рефлексії скрізь блискучу комбінацію гри світла та рухів тіла. Все як в реальному житті Жінки. Небажання чи невміння чути та відчувати свої справжні бажання та потреби.

Лекторка: Анастасія Голобородько, сертифікована нутриціологиня, консультантка з харчування й фуд-стратегій бренду цілісного харчування Еat easy.

Лектор: Симулик Євген Володимирович, головний лікар клініки Медейра, кандидат медичних наук, естетичний і реконструктивний хірург, науковий співробітник відділу мікросудинної пластичної та відновлювальної хірургії Національного Інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова.

Лектор: Ігор Чмелюк, судинний хірург клініки Медейра, лікар, який практикує у сфері загальної хірургії, спеціалізується у флебології та пластичній хірургії.

Про вплив гормонів, протизаплідних пігулок, спорту, спіралей та віку на варикозне розширення вен і розвиток судинних зірочок. Дізнаєшся про перевірені методи лікування змінених судин та отримаєш практичні рекомендації з профілактики варикозної хвороби.

Що кожній з нас треба знати про свої груди. Лекторка: Наталя Сіліна, кандидатка медичних наук, гінеколог-ендокринолог.

Зміст

Поширені запитання

Оплатити програму можна онлайн банківською картою. Відразу після підтвердження оплати ви отримаєте доступ до всіх відео уроків курсу на сторінці курсу.

Термін доступу до курсу залежить від пакета участі. Протягом цього часу ви можете переглядати відео в будь-який зручний час, в будь-якому порядку та необмежену кількість разів.

Курс WeMakeFamily ви проходите онлайн в своєму режимі. Для цього вам потрібен девайс для перегляду відео (комп’ютер, планшет або смартфон), доступ в інтернет і зручне місце, що б в комфортних умовах подивитися відео уроки.