fbpx

Все про Тебе – Special spring edition. Фотозвіт.

Чудовий день понад ста жінок на інтенсиві "Все про Тебе" від Школи жіночого здоровʼя! Шукайте себе на фото, надихайтеся і будьте здоровими!

Марія Зав'ялова

8 березня 2020 року відбувся мій авторський інтенсив “Все про Тебе – Special spring edition”, на якому ми розібрали важливі аспекти фізичного, психічного, сексуального та репродуктивного здоров’я Жінки. Програма була насиченою. Ми підготували багато подарунків учасницям, розіграші, смачні ласощі та повітряну фотозону.

Я дуже рада, що 100+ Жінок у своє свято зробили приголомшливий вибір і провели цей день зі мною та серед усвідомлених жінок, які люблять і цінують життя.

Дякуємо кожній жінці, яка наповнила нашу зустріч своєю посмішкою та бажанням змінювати стереотипи, які заважають Жінці бути щасливою та здоровою.

Все про Тебе – фотогалерея з події

Надихайтеся, згадуйте свої позитивні емоції та ділитесь отриманим натхненням у своїх соціальних мережах.

І нехай паніка під назвою COVID-19 розіб’ється о нашу любов до життя та намір бути здоровими та щасливими!

А здобути повну корисну інформацію про себе та своє тіло ви можете з мого курсу Все про тебе. Як це — бути жінкою. Це найголовніше про твоє фізичне, сексуальне, репродуктивне та психічне здоров’я у зручному онлайн форматі. Жінка у сучасному світі стикається з величезною кількістю викликів. Часто ми навіть не встигаємо замислитися про свої потреби, особливо в теперішні важкі часи.

В моєму курсі про жіноче тіло та його особливості, про інтимні стосунки та коханого чоловіка, про волосся та гормони я зробила акцент на превентивну медицину. Адже попередити проблеми легше, ніж їх розвʼязувати.

А з мого курсу Все про тебе 35+ ти дізнаєшся про те, що відбувається з твоїм тілом, як зберігати його здоровим та бути активною в будь-якому віці.

В поміч батькам дівчинки-підлітка я розробила курс Дорослішаємо разом – дівчинка стає жінкою. Це справжній дороговказ для батьків дівчат щодо змін, які відбуваються з донькою та як безпечно та максимально безболісно прожити цей період для всіх учасників процесу. Адже вік менархе складний для всіх: для дівчинки, яка вже не відчуває себе дитиною, та для батьків, які несподівано для себе бачать колючого як їжак підлітка.

З побажаннями кохання та здоров’я, ваша Наталя Сіліна 💗

Памʼятаймо, щаслива Жінка – здорова та обізнана!

Зміст

  • Мій екаунт