fbpx

Чесні відповіді на інтимні питання про секс і твоє задоволення

Як отримувати більше задоволення від інтимного життя, про жіноче задоволення, оргазм, точку G та мастурбацію

Здорові інтимні стосунки – невідʼємна частина щасливих взаємин у парі, власного гарного самопочуття та довготривалого задоволення від життя. З цього вебінару, який є частиною великого онлайн курсу Все про тебе. Як це — бути жінкою, ви дізнаєтеся про справжні причини інтимних проблем та шляхи їхнього вирішення.

Вміст курсу:

Болісний секс

Чому так буває та що з цим робити

Типи оргазму, цикл сексуальних реакцій чоловіка та жінки, чому оргазм жінки не встигає за оргазмом чоловіка.

Розповідаю чому ж таки розмір пеніса абсолютно не має значення для отримання жінкою оргазму та про сексуальну несумісність.

Де вона є та чи варто її шукати

Типи, основні задачі та техніка безпеки.

Вас також можуть зацікавити інші курси з циклу Все про тебе. Як це — бути жінкою:

Зміст

Поширені запитання

Оплатити програму можна онлайн банківською картою через систему електронних платежів WayForPay. Відразу після підтвердження оплати ви отримаєте доступ до всіх відео уроків курсу в особистому кабінеті.
Термін доступу до курсу залежить від пакета участі. Мінімальний термін доступу 1 рік (365 днів) з моменту покупки курсу. Протягом цього часу ви можете переглядати відео в будь-який зручний час, в будь-якому порядку та необмежену кількість разів.
Курс WeMakeFamily ви проходите онлайн в своєму режимі. Для цього вам потрібен девайс для перегляду відео (комп’ютер, планшет або смартфон), доступ в інтернет і зручне місце, що б в комфортних умовах подивитися відео уроки.
Ми зібрали для вас всю інформацію, яка буде вам необхідна безпосередньо в період вагітності та післяпологовий період протягом першого року життя малюка.
При підготовці курсу ми приділили рівнозначну увагу як періоду вагітності, так і післяпологовому періоду протягом першого року життя дитини. Тому в таких випадках ви можете вибрати пакет участі, який включає тільки післяпологовий період до 1 року дитини (Блок 2).