fbpx

Здоров’я коханого чоловіка

Про головні чинники життя чоловіка, які порушують його сексуальне, репродуктивне та психічне здоров’я. Про тіло твого партнера та науково доведені методики збереження сексуального та репродуктивного здоров’я чоловіка.

Від стану здоровʼя партнера залежить і здоровʼя жінки, і можливість зачати здорову дитину, та й взагалі: для добробуту пари необхідні обидва партнери.

Цей вебінар, який є частиною великого онлайн курсу Все про тебе. Як це — бути жінкою, допоможе вам зрозуміти особливості фізіології свого чоловіка, від чого залежить його фертильність й ерекція та які проблеми чоловічого здоровʼя можуть завадитти йому зачати дитину.

Вміст курсу:

  • Як здоров’я твого партнера впливає на тебе
  • Тестостерон – головний гормон в житті чоловіка симптоми, які можуть вказувати на його нестачу в організмі, та взагалі на збій в роботі всієї гормональної системи
  • Що є показником чоловічої сили кількість еякуляцій та тривалість ерекції
  • Чоловіче здоров’я та лібідо найпоширеніші причини проблем з ерекцією та еякуляцією, чи варто використовувати таблетки для потенції та які можуть бути наслідки
  • «Молочниця» у жінки, чи треба лікувати чоловіка
  • Що впливає на активність сперматозоїдів оптимальна кількість еякуляцій в місяць, вплив сперматогенезу на загальне здоров’я чоловіка та як це може вплинути на зачаття та здоров’я майбутнього потомства
  • Перелік продуктів, які мають позитивний вплив на чоловічу потенцію

Вас також можуть зацікавити інші курси з циклу Все про тебе: як це – бути жінкою:

Поширені запитання

Оплатити програму можна онлайн банківською картою через систему електронних платежів WayForPay. Відразу після підтвердження оплати ви отримаєте доступ до всіх відео уроків курсу в особистому кабінеті.
Термін доступу до курсу залежить від пакета участі. Мінімальний термін доступу 1 рік (365 днів) з моменту покупки курсу. Протягом цього часу ви можете переглядати відео в будь-який зручний час, в будь-якому порядку та необмежену кількість разів.
Курс WeMakeFamily ви проходите онлайн в своєму режимі. Для цього вам потрібен девайс для перегляду відео (комп’ютер, планшет або смартфон), доступ в інтернет і зручне місце, що б в комфортних умовах подивитися відео уроки.
Ми зібрали для вас всю інформацію, яка буде вам необхідна безпосередньо в період вагітності та післяпологовий період протягом першого року життя малюка.
При підготовці курсу ми приділили рівнозначну увагу як періоду вагітності, так і післяпологовому періоду протягом першого року життя дитини. Тому в таких випадках ви можете вибрати пакет участі, який включає тільки післяпологовий період до 1 року дитини (Блок 2).