fbpx

Честные ответы на интимные вопросы о сексе и твоем удовольствии

Как получать больше радости от интимной жизни, о женском удовольствии, оргазме, точке G и мастурбации
Болезненный секс

Почему так бывает и что с этим делать

Типы оргазма, цикл сексуальных реакций мужчины и женщины, почему оргазм женщины не успевает за оргазмом мужчины.

Рассказываю почему же размер пениса совершенно не имеет значения для получения женщиной оргазма и о сексуальной несовместимости.

Искать или нет.

Типы, основные задачи и техника безопасности.

Зміст

Поширені запитання

Оплатити програму можна онлайн банківською картою через систему електронних платежів WayForPay. Відразу після підтвердження оплати ви отримаєте доступ до всіх відео уроків курсу в особистому кабінеті.
Термін доступу до курсу залежить від пакета участі. Мінімальний термін доступу 1 рік (365 днів) з моменту покупки курсу. Протягом цього часу ви можете переглядати відео в будь-який зручний час, в будь-якому порядку та необмежену кількість разів.
Курс WeMakeFamily ви проходите онлайн в своєму режимі. Для цього вам потрібен девайс для перегляду відео (комп’ютер, планшет або смартфон), доступ в інтернет і зручне місце, що б в комфортних умовах подивитися відео уроки.
Ми зібрали для вас всю інформацію, яка буде вам необхідна безпосередньо в період вагітності та післяпологовий період протягом першого року життя малюка.
При підготовці курсу ми приділили рівнозначну увагу як періоду вагітності, так і післяпологовому періоду протягом першого року життя дитини. Тому в таких випадках ви можете вибрати пакет участі, який включає тільки післяпологовий період до 1 року дитини (Блок 2).