fbpx

Стан волосся як діагностика жіночого здоров’я

Все про волосся: причини незадовільного стану й випадіння, які вітаміни та мікроелементи необхідні для здорового волосся та на які ознаки звернути увагу під час діагностики, періодичность аналізів для дорослих та дітей і за якими показниками стежити

Наше волосся – дзеркало нашого стану здоровʼя. І якщо недоліки на шкірі можна приховати, волосся видасть все та одразу. І можливо, це добре, бо тоді, ми не зможемо ігнорувати проблеми нашого тіла.

Цей вебінар, який є частиною великого онлайн курсу Все про тебе. Як це — бути жінкою, допоможе вам зрозуміти, про що свідчить погіршення стану волос, як і коли звертатися за допомогою, а також до кого звертатися, аби зберігти своє волосся (та здоровʼя, яке воно демонструє) на найвищому рівні.

Вміст курсу
  • Основні тези, які треба знати про структуру волосся, про особливості його росту та фізіологічного випадіння
  • Основні причини та процеси в організмі, які призводять до погіршення стану волосся мікроелементи, вітаміни, які потребує твоє волосся. Чому волосся стає ламким і тьмяним, причини випадіння волосся та що з цим робити. Чи можна вирішити проблеми з волоссям, застосовуючи тільки засоби для зовнішнього догляду: шампуні, маски, сироватки та інший арсенал б’юті сфери
  • Огляд методик з доведеною ефективністю для лікування випадіння волосся
  • Типи алопецій (випадіння волосся)
  • Як вегетаріанцям і веганам підтримувати достатній рівень заліза та інших мікроелементів в крові, що б зберегти волосся здоровими перелік обов’язкових продуктів в раціоні, як часто слід здавати аналізи для контролю рівня заліза в крові, чи варто при такому типі харчування регулярно або курсами пропивати будь-які препарати для підтримки рівня заліза та інших важливих для здоров’я мікроелементів в крові
  • Що треба знати, якщо ваші діти, не люблять різноманітну їжу
  • Перелік симптомів, які сигналізують про брак мікроелементів важливих для росту, розвитку та загального здоров’я вашої дитини, які препарати можна дітям в разі виявлення браку тих чи інших мікроелементів
  • Періодичність аналізів для контролю важливих для повноцінного розвитку дитини показників.

Вас також можуть зацікавити інші курси з циклу Все про тебе: як це – бути жінкою:

Поширені запитання

Оплатити програму можна онлайн банківською картою через систему електронних платежів WayForPay. Відразу після підтвердження оплати ви отримаєте доступ до всіх відео уроків курсу в особистому кабінеті.
Термін доступу до курсу залежить від пакета участі. Мінімальний термін доступу 1 рік (365 днів) з моменту покупки курсу. Протягом цього часу ви можете переглядати відео в будь-який зручний час, в будь-якому порядку та необмежену кількість разів.
Курс WeMakeFamily ви проходите онлайн в своєму режимі. Для цього вам потрібен девайс для перегляду відео (комп’ютер, планшет або смартфон), доступ в інтернет і зручне місце, що б в комфортних умовах подивитися відео уроки.
Ми зібрали для вас всю інформацію, яка буде вам необхідна безпосередньо в період вагітності та післяпологовий період протягом першого року життя малюка.
При підготовці курсу ми приділили рівнозначну увагу як періоду вагітності, так і післяпологовому періоду протягом першого року життя дитини. Тому в таких випадках ви можете вибрати пакет участі, який включає тільки післяпологовий період до 1 року дитини (Блок 2).