fbpx

Твій гід у світі секс-іграшок

Як тренувати своє лібідо, що таке дослідження власної чуттєвості і як в цьому допоможуть секс–іграшки

Соромишся заходити до секс-шопу? Не знаєш, яку іграшку обрати, щоб вона і справді приносила задоволення або взагалі вважаєш, що це соромно та вазаглі “фу”?

Тоді цей вебінар, який є частиною великого онлайн курсу Все про тебе. Як це — бути жінкою, саме для тебе! Я просто та доступно розповіла про типи секс-іграшок та яке задоволення від них можна отримати, як у парі, так і самостійно.

Вміст курсу

  • Типи секс-іграшок (для тебе, для нього, для пари, для точки G та А тощо)
  • Протипоказання та застереження
  • Про що не розповість інструктор у секс-шопі

Вас також можуть зацікавити інші курси з циклу Все про тебе: як це – бути жінкою:

Поширені запитання

Оплатити програму можна онлайн банківською картою через систему електронних платежів WayForPay. Відразу після підтвердження оплати ви отримаєте доступ до всіх відео уроків курсу в особистому кабінеті.
Термін доступу до курсу залежить від пакета участі. Мінімальний термін доступу 1 рік (365 днів) з моменту покупки курсу. Протягом цього часу ви можете переглядати відео в будь-який зручний час, в будь-якому порядку та необмежену кількість разів.
Курс WeMakeFamily ви проходите онлайн в своєму режимі. Для цього вам потрібен девайс для перегляду відео (комп’ютер, планшет або смартфон), доступ в інтернет і зручне місце, що б в комфортних умовах подивитися відео уроки.
Ми зібрали для вас всю інформацію, яка буде вам необхідна безпосередньо в період вагітності та післяпологовий період протягом першого року життя малюка.
При підготовці курсу ми приділили рівнозначну увагу як періоду вагітності, так і післяпологовому періоду протягом першого року життя дитини. Тому в таких випадках ви можете вибрати пакет участі, який включає тільки післяпологовий період до 1 року дитини (Блок 2).