fbpx

Жіноче тіло: міфи та реальність

Все про наше тіло, його анатомію та фізіологію. Міфи про тіло, які призводять до комплексів, гігієна та контроль здоровʼя інтимної зони, профілактика захворювань, а також косметологія та методики омоложення

Твоє тіло та його друге обличчя – інтимна зона – може бути джерелом радощів та задоволення, а може стати причиною невпевненості та стресу. З цього вебінару, який є частиною великого онлайн курсу Все про тебе. Як це — бути жінкою, ви дізнаєтеся про поширені ілюзії щодо жіночого тіла, що для нього корисно, що може нашкодити, а чим просто маніпулює естетична косметологія та медицина.

Вміст курсу:

Твоя анатомія

Що є нормою, а що потребує уваги спеціалістів. Розберемо міфи, які призводять до підліткових комплексів, а вже дорослих жінок штовхають лягати під ніж або соромитись свого тіла.

Для чого робити вправи Кегеля. Протипоказання для вумбілдингу, поняття “солодкості” оргазму. Огляд сучасних тренажерів для інтимної гімнастики.

Як правильно доглядати за найделікатнішою зоною твого тіла та лайфхаки як підтримувати твоє “друге обличчя” у тонусі.

Подразнення, сухість та печіння вульви та вагіни. Що з цим робити и про що це.

Основні причини виникнення, огляд методів лікування та профілактики, що ховається за так званою «молочницею».

Для збереження краси та молодості твоєї вульви та вагіни.

Про що насправді сигналізує потемніння шкіри вульви та анусу.

Вас також можуть зацікавити інші курси з циклу Все про тебе. Як це — бути жінкою:

Зміст

Поширені запитання

Оплатити програму можна онлайн банківською картою. Відразу після підтвердження оплати ви отримаєте доступ до всіх відео уроків курсу на сторінці курсу.

Термін доступу до курсу залежить від пакета участі. Протягом цього часу ви можете переглядати відео в будь-який зручний час, в будь-якому порядку та необмежену кількість разів.

Курс WeMakeFamily ви проходите онлайн в своєму режимі. Для цього вам потрібен девайс для перегляду відео (комп’ютер, планшет або смартфон), доступ в інтернет і зручне місце, що б в комфортних умовах подивитися відео уроки.