fbpx

Це міф! Люди, які живуть з ВІЛ, не займаються сексом

Чи є секс в житті людей з ВІЛ інфекцією? Звісно, що так, відсутність сексу – є черговим міфом, який я розвінчую в цьому матеріалі.

ВІЛ та секс – несумісні? Люди з ВІЛ не займаються сексом…. Звісно займаються! Бажання мати тілесний контакт та регулярні оргазми не залежать від наявності в організмі людини вірусу імунодефіциту.

Головне – мати безпечний секс. Ось про це і поговоримо сьогодні.

Ризики зараження ВІЛ залежать від типу сексуального контакту!

Оральний секс – стимуляція язиком таких ерогенних зон як пеніс, вагіна та вульва (кунілінгус), зони анусу (анілінгус) – з ВІЛ позитивним партнером

Ризик передачі вірусу практично 0%, але з’являється за наявності на пенісі або слизовій ротової порожнини герпетичних висипань, тріщин, запальних утворень.

Потрібно виключити еякуляцію в ротову порожнину з партнером, який має вірус імунодефіциту.
За даними “Центру контролю за профілактикою та захворюваннями США” профілактичне приймання антиретровірусної терапії до та після контакту з ВІЛ-позитивним партнером знижує ризик передачі вірусу. Регулярне приймання антиретровірусної терапії ВІЛ-позитивною людиною зменшує ризик передачі вірусу під час будь-якого виду сексуального контакту (це стосується усіх видів сексу).

Необхідно пам’ятати про існування таких хвороб, як: сифіліс, герпес, хламідіоз, які передаються через оральний секс. Анілінгус є способом зараження гепатитом A та B, кишкових паразитів та кишкової палички.

Найкращий спосіб це попередити – використання презервативу, або стоматологічної серветки з латексу, або поліуретану (ви можете вирізати необхідний розмір для себе).

Про безпечний секс та правильну контрацепцію

Вагінальний секс з ВІЛ-позитивним партнером

Надійний спосіб профілактики – правильно вдягнутий презерватив від початку до самого кінця контакту.

Анальний секс

Даний вид сексуального контакту має найвищий ризик зараження ВІЛ, особливо для партнера, який “приймає”. Використання презервативу є обов’язковим для такого виду сексу незалежно від наявності вірусу імунодефіциту.

Які презервативи й чи треба лубрикант?

Латексні кондоми та ті, що виготовлені з поліуретану, за даними «Центру контролю за профілактикою та захворюваннями США» знижують ризик передачі ВІЛ на 80 %.

Не забувайте про лубрикант. “Сухий секс” – це завжди травматизація слизової й у підсумку отримання не тільки вірусу імунодефіциту, а і гепатиту.

ВІЛ презерватив
Презерватив – найнадійніший захист від зараження

Якщо ви перебуваєте у довготривалих стосунках з людиною, яка має ВІЛ, підтримуйте її у регулярному прийманні антиретровірусної терапії для пригнічення концентрації вірусу у крові. Таким чином ви захищаєте й себе від зараження.

Також необхідно обговорити з вашим сімейним лікарем профілактичне приймання антиретровірусних ліків. Якщо так сталося, що ви дізналися про ВІЛ позитивний статус вашого партнера після сексу, який був не захищений презервативом, необхідно якомога раніше (в перші 72 години) розпочати приймання антиретровірусної терапії.

Детальнішу інформацію про антиретровірусну терапію ви можете отримати в центрах СНІД за місцем проживання або у вашого сімейного лікаря.

Хай в вашому житті завжди буде безпечний та безболісний секс з логічним завершенням у вигляді оргазму!

Більше про інтимне життя ти можеш дізнатися з мого вебінару Чесні відповіді на інтимні питання про секс і твоє задоволення.

Зміст

  • Раджу прочитати