fbpx

Чому він не хоче з презервативом? 6 найчесніших причин.

Правильно підібраний і коректно надітий презерватив – найнадійніший засіб контрацепції. Це не тільки захист від небажаної вагітності, але і гарантований спосіб уникнути інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Чому ж вони так часто його уникають?

Здавалося б, якщо є таке просте і доступне розвʼязання серйозних проблем як презерватив, і всі про нього знають – чому тоді ці проблеми – незапланована вагітність та інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) – залишаються актуальними для багатьох пар?

презерватив захист від венеричних захворювань та небажаної вагітності

Дослідження, які були проведені в різних країнах, показують, що зазвичай противником використання презерватива під час сексу є саме чоловік. Хороша новина в тому, що у цього явища є низка логічних і переконливих пояснень. Можливо, ці пояснення допоможуть тобі чесно, прямо і довірливо поговорити з твоїм хлопцем і переконати його, що використання презерватива важливо, а часом навіть рятівне для вас обох.

Причина 1. Презерватив викликає фізичний дискомфорт

Це трапляється через невідповідність розмірів презерватива і пеніса. Згідно з дослідженням, проведеним в Університеті Індіани (США) 1661 чоловіків, розмір статевого члена в середньому на 2 см менше, ніж розмір стандартного презерватива. У процесі статевого акту презерватив скочується і створює валик з латексу в основі пеніса, що неминуче призводить до дискомфорту і навіть викликає больові відчуття, перетискає судини й перешкоджає току крові.

Причина 2. Презерватив викликає психологічний дискомфорт

Багато чоловіків (насамперед – наймолодші і недосвідчені) відчувають дискомфорт від самої необхідності купувати презервативи. Особливо в присутності своєї потенційної сексуальної партнерки на касі супермаркету або в аптеці. Сам факт розмови про презерватив і необхідність його купувати, на думку таких чоловіків, порушує атмосферу побачення і знижує рівень романтичності.

Причина 3. Презерватив викликає естетичний дискомфорт

Ще один аргумент противників презерватива – порушення естетики сексу. За їхніми словами, наявність презерватива псує запах, смак, тактильні відчуття. До того ж просто в розпал пристрасті необхідно перервати весь процес, щоб дістати й надіти презерватив. І вся “магія моменту” нібито руйнується.

Причина 4. Чутливість

Одна з найпоширеніших скарг чоловіків, яку ти теж напевно чула: мовляв, секс з презервативом менш чуттєвий і не дозволяє повною мірою насолодитися всією красою контакту “шкіра до шкіри”. Деякі з них навіть готові чесно зізнатися, що їм складніше або взагалі неможливо досягти оргазму в презервативі через зниження чутливості головки статевого члена. Купуй безлатексні презервативи, наприклад, з поліуретану. Цей тип презерватива ультратонкий, доведено, що він не знижує чутливість під час сексу.

Причина 5. Адреналін

Деякі чоловіки відчувають себе “більш мужніми”, коли можуть продемонструвати свою готовність до небезпеки – займатися незахищеним сексом. На жаль, така поведінка може бути одним із проявів хворобливої ​​схильності до підвищених доз адреналіну.

Причина 6. Ерекція

Зрештою ми підійшли до найсуттєвішої та найбільш поширеної причини. Як показують результати дослідження, яке провів професор Кентукського університету Річард Кросбі (Richard A. Crosby), 28 відсотків чоловіків втрачають ерекцію під час надягання презерватива, а до 20% – відчувають проблеми з підтриманням ерекції після того, коли кондом вже надітий.

Ще одне дослідження, проведене у 2015 році американськими та британськими вченими серед гетеросексуальних чоловіків у віці від 18 до 42 років, показало, що майже 62% з 479 респондентів відчували втрату ерекції під час надягання презерватива або в процесі статевого акту з ним. Іншими словами – презерватив асоціюється у багатьох чоловіків з еректильними проблемами.

Ось чому чоловіки часто наполягають на інших контрацептивах або на такому ризикованому методі, як перерваний статевий акт, вигадують відмовки, говорять про причини 1 – 5 (див. попередні 5 пунктів).

Можна підбір презерватива перетворити на гру! Якщо не спробуєш – не дізнаєшся, який саме підійде твоєму партнерові. Приємних і корисних вам експериментів!

Читай цю статтю зі своїм хлопцем, поділися нею на сторінках своїх соцмереж. Нехай твій секс завжди буде безпечним і приємним!

Більше про чоловіче здоровʼя можна дізнатися на моєму Youtube каналі.

Розмова про чоловіче здоровʼя
ТОП питань жінок про чоловіків

А детально про здоровʼя партнера можна дізнатися з мого курсу Здоровʼя коханого чоловіка.

Всім 💖

З повагою, ваша Наталя Сіліна,
лікар гінеколог-ендокринолог,
керівник медичного центру LIOR

Зміст