fbpx

Чому він не хоче з презервативом? Шість найчесніших причин.

Правильно підібраний і коректно надітий презерватив – найнадійніший засіб контрацепції. Це не тільки захист від небажаної вагітності, але і гарантований спосіб уникнути інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Чому ж вони так часто його уникають?

Марія Зав'ялова

Здавалося б, якщо є таке просте і доступне розвʼязання серйозних проблем як презерватив, і всі про нього знають – чому тоді ці проблеми – незапланована вагітність та захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) – залишаються актуальними для багатьох пар?

презерватив захист від венеричних захворювань та небажаної вагітності

Дослідження, які були проведені в різних країнах, показують, що зазвичай противником використання презерватива під час сексу є саме чоловік. Хороша новина в тому, що у цього явища є низка логічних і переконливих пояснень. Можливо, вони допоможуть тобі чесно, прямо і довірливо поговорити з твоїм хлопцем і переконати його, що використання презерватива важливо, а часом навіть рятівне для вас обох.

Причина 1. Презерватив викликає фізичний дискомфорт

Це трапляється через невідповідність розмірів презерватива і пеніса. Згідно з дослідженням, проведеним в Університеті Індіани (США), в якому взяли участь 1661 чоловіків, розмір статевого члена в середньому на 2 см менше, ніж розмір стандартного презерватива. У процесі статевого акту презерватив скочується і створює валик з латексу в основі пеніса, що неминуче призводить до дискомфорту і навіть викликає больові відчуття, перетискає судини й перешкоджає току крові.

Причина 2. Презерватив викликає психологічний дискомфорт

Багато чоловіків (насамперед – наймолодші і недосвідчені) відчувають дискомфорт від самої необхідності купувати презервативи. Особливо в присутності своєї потенційної сексуальної партнерки на касі супермаркету або в аптеці. Сам факт розмови про презерватив і необхідність його купувати, на думку таких чоловіків, порушує атмосферу побачення і знижує рівень романтичності.

Причина 3. Презерватив викликає естетичний дискомфорт

Ще один аргумент противників презерватива – порушення естетики сексу. За їхніми словами, наявність презерватива псує запах, смак, тактильні відчуття. До того ж просто в розпал пристрасті необхідно перервати весь процес, щоб дістати й надіти презерватив. І вся “магія моменту” нібито руйнується.

Причина 4. Чутливість

Одна з найпоширеніших скарг чоловіків, яку ти теж напевно чула: мовляв, секс з презервативом менш чуттєвий і не дозволяє повною мірою насолодитися всією красою контакту “шкіра до шкіри”. Деякі з них навіть готові чесно зізнатися, що їм складніше або взагалі неможливо досягти оргазму в презервативі через зниження чутливості головки статевого члена. Купуй безлатексні презервативи, наприклад, з поліуретану. Цей тип презерватива ультратонкий, доведено, що він не знижує чутливість під час сексу.

Причина 5. Адреналін

Деякі чоловіки відчувають себе “більш мужніми”, коли можуть продемонструвати свою готовність до небезпеки – займатися незахищеним сексом. На жаль, така поведінка може бути одним із проявів хворобливої ​​схильності до підвищених доз адреналіну.

Причина 6. Ерекція

Зрештою ми підійшли до найсуттєвішої та найбільш поширеної причини. Як показують результати дослідження пацієнтів американської лікарні з лікуванні ЗПСШ понад 37% чоловіків втрачають ерекцію під час надягання презерватива, а до 20% – відчувають проблеми з підтриманням ерекції після того, коли кондом вже надітий.

Ще одне дослідження, проведене у 2015 році американськими та британськими вченими серед гетеросексуальних чоловіків у віці від 18 до 42 років, показало, що майже 62% з 479 респондентів відчували втрату ерекції під час надягання презерватива або в процесі статевого акту з ним. Іншими словами – презерватив асоціюється у багатьох чоловіків з еректильними проблемами.

Ось чому чоловіки часто наполягають на інших контрацептивах або на такому ризикованому методі, як перерваний статевий акт, вигадують відмовки, говорять про причини 1-5 (дивись попередні 5 пунктів).

Можна підбір презерватива перетворити на гру! Якщо не спробуєш – не дізнаєшся, який саме підійде твоєму партнерові. Приємних і корисних вам експериментів!

Читай цю статтю зі своїм хлопцем, поділися нею на сторінках своїх соцмереж. Нехай твій секс завжди буде безпечним і приємним!

Все про сучасні методи контрацепції зібрали для тебе тут.

Більше про чоловіче здоровʼя можна дізнатися на моєму Youtube каналі.

Розмова про чоловіче здоровʼя
ТОП питань жінок про чоловіків

А детально про здоровʼя партнера можна дізнатися з мого курсу Здоровʼя коханого чоловіка.

Всім 💖

З повагою, ваша Наталя Сіліна,
лікар гінеколог-ендокринолог,
керівниця медичного центру LIOR

Зміст

  • Раджу прочитати
ароматерапія ароматерапия aromatherapy
Ароматерапія під час пологів

Ароматерапія – це доведений метод допомоги жінці, яка народжує. Вона здатна полегшити біль, заспокоїти та навіть сприяти переймам.