fbpx

Взрослеем вместе – девочка становится женщиной

Особенности взросления девочки в возрасте менархе – все, что полезно знать родителям, учителям, врачам и другим экспертам, работающим с детьми от 11 до 15 лет

Темы, которые обуждались на конференции

  • Секстинг и безопасность детей в онлайн-среде;
  • особенности коммуникации папы и дочери-подростка;
  • особенности коммуникации мамы и дочери-подростка;
  • роль матери в формировании сексуальности дочери;
  • о сексе и контрацепции с дочерью;
  • подростковый возраст. Как формируются заболевания цивилизации. Об инсулине в подростковом возрасте. Признаки раннего нарушения метаболизма девочки. Профилактика.

Частые вопросы

Оплатити програму можна онлайн банківською картою через систему електронних платежів WayForPay. Відразу після підтвердження оплати ви отримаєте доступ до всіх відео уроків курсу в особистому кабінеті.
Термін доступу до курсу залежить від пакета участі. Мінімальний термін доступу 1 рік (365 днів) з моменту покупки курсу. Протягом цього часу ви можете переглядати відео в будь-який зручний час, в будь-якому порядку та необмежену кількість разів.
Курс WeMakeFamily ви проходите онлайн в своєму режимі. Для цього вам потрібен девайс для перегляду відео (комп’ютер, планшет або смартфон), доступ в інтернет і зручне місце, що б в комфортних умовах подивитися відео уроки.
Ми зібрали для вас всю інформацію, яка буде вам необхідна безпосередньо в період вагітності та післяпологовий період протягом першого року життя малюка.
При підготовці курсу ми приділили рівнозначну увагу як періоду вагітності, так і післяпологовому періоду протягом першого року життя дитини. Тому в таких випадках ви можете вибрати пакет участі, який включає тільки післяпологовий період до 1 року дитини (Блок 2).