fbpx

Філософія моєї Школи

Наші думки формують наші дії, які призводять до певних наслідків.

Формування бажаного майбутнього починається сьогодні: з моменту усвідомлення своїх думок, цінностей та місії.

Всі Жінки задіяні в проекті «dr.Silina Школа жіночого здоров’я» розділяють цю філософію.

На чому базується моя філософія? 

1 Глибока повага

Стався до людей навколо так, як би хотіла, щоб ставились до тебе. Наявність відчуття своєї гідності у пацієнта та у лікаря запорука психічно та фізично здорової громади.

2 Інтегративність

Безперервний професійний та особистністний розвиток себе та всіх учасниць проекту. Постійна реалізація високих стандартів у професії, етиці та усвідомлення особистої відповідальності за довіру пацієнток та їхніх родин.

3 Відданність своїй місії

Забезпечувати найсучасніші стандарти в діагностиці, лікуванні та освіті жінок від 0 до 100+. Проведення чесної та відкритої комунікації з пацієнтками та учасницями освітніх програм. Надання достовірної інформації під час лекцій та семінарів.

4 Зцілення

Надихати та проводити профілактику або реабілітацію особистості цілісно, враховуючи її фізичні, психічні, емоційні та релігійні потреби. Надання інформації про всі можливі методики відновлення для конкретної особистості незалежно від віку.

5 Командна робота

Кожна людина задіяна в моєму проекті розуміє особливість та соціальну необхідність кожного освітнього заходу в рамках Школи жіночого здоров`я dr.Silina та зростає особисто. Кожен мій співробітник незалежно від часу, який він працював в Школі жіночого здоров’я dr.Silina або медичному центрі «LIOR» отримав прекрасний особистий розвиток та покращення свого здоров’я, та відчуття причетності до прекрасної місії — зміна життя Жінки на краще!

6 Іноваційність

Науково-доказові новинки для психічного, фізичного, сексуального та репродуктивного здоров’я висвітлюються в моєму блозі та семінарах, тренінгах «Школи жіночого здоров’я dr.Silina»

7 Досконалість

Добиваюся найкращих результатів та найвищої якості обслуговування завдяки самовідданим зусиллям кожного члена команди.

8 Повага до громади

Освіта та турбота про здоров’я членів громади — це один зі шляхів формування квітучої та щасливої України!