Навіщо потрібен ендокринолог та чому від гормонів залежить жіноче здоровʼя

гормони hormones

Гормони керують усіма процесами в тілі, деякі – виробляють лише жіночі органи. Наше репродуктивне здоровʼя цілком залежить від них! Ось чому потрібен ендокринолог – спеціаліст з ендокринної системи Жінки. У новому матеріалі – про твої статеві гормони.

Сон і менструальний цикл

Менструальный цикл и сон

Тонкі й дивовижні механізми регуляції, хімічні й біологічні реакції в жіночому організмі вже багато років захоплюють мене. Школа жіночого здоров’я dr.Silina далі відкриває тобі таємниці й особливості жіночого організму, а сьогодні я розповім як пов’язані сон, менструальний цикл і гормони щитоподібної залози.

Аномалії розвитку матки

Рання корекція аномалій розвитку матки підвищує якість життя жінки, допомагає попередити не лише гінекологічні ускладнення, а й стабілізувати психоемоційний стан і нормалізувати репродуктивні функції. Бережіть себе і пам’ятайте – #Щаслива_жінка _здорова_і _обізнана

Гомоцистеїн

Їжа та здорровʼя

Гомоцистеїн – це важлива для здоровʼя Жінки амінокислота. Але її надлишок може викликати важкі захворювання та ускладнення, зокрема вагітності. Коли починати хвилюватися й що робити з зайвим гомоцистеїном в організмі – у новому матеріалі Dr.Silina.Школа жіночого здоровʼя.

Жовте тіло в житті Жінки – що це та як воно впливає на гормони

Наше тіло щомісяця творить диво під назвою овуляція. Під час цього процесу навіть створюється нова залоза, яку ми називаємо жовтим тілом. Про функції цього дивовижного органу, що таке кіста жовтого тіла та як вона проявляється – у нашому матеріалі.

Що таке овуляція та як твоє тіло сигналізує про дозрівання та вихід яйцеклітини

овуляція, розвиток яйцеклитини

Звичайне диво нашого тіла – овуляція. Щомісяця жіночий організм вирощує фолікул з яйцеклітиною, готову прийняти сперматозоїд та перетворитися на нове життя. Як відбувається цей процес, які ознаки овуляції, що наближається та чому вона взагалі відбувається – далі у матеріалі.

Чому піхва суха

піхва

Дискомфорт в інтимній зоні – це не вирок! Якщо ти відчуваєш сухість у вагіні, знайди нижче свою проблему та розвʼяжи її.